Değerli Paydaşlarımız,

Küresel dünyanın tüm hızıyla yeniden oluştuğu, teknoloji ve bilginin geleceğimizi değiştirdiği birçok ekonomik, teknolojik ve toplumsal gelişmelerin yaşandığı bir çağın tam ortasındayız.

Dünya, artan insan nüfusu, şehirleşme, erozyon ve bilinçsiz tarım uygulamaları ile kullanılabilir verimli topraklarını hızla kaybediyor. Topraklarımız, kısa süreli verim artışı sağlayan inorganik gübre kullanımlarıyla uzun vadede verimsiz bir yapıya dönüşüyor.

Bontera olarak “sadece bir dünyamızın olduğunun bilinci içerisinde sürdürülebilir yüksek teknolojilerle tarımsal faaliyetleri desteklemeye devam ediyoruz. İnsan sağlığını korumanın tek geçerli yolunun toprak sağlığını korumak olduğunun bilinci içerisindeyiz.

2018 yılında daha güçlü bir gelecek için yüksek teknolojiyle geliştirdiğimiz doğayı ve çevreyi koruyan organik mikrobiyal gübrelerimizle sürdürülebilir tarımı desteklemeye devam edeceğiz. Üreticilerimizin toprağı ve insan sağlığını destekleyen doğru gübre tercihleriyle dünyayı korumanın mümkün olduğuna inanıyoruz.

Bontera olarak bize inanan, güvenen ve destekleyen tüm paydaşlarımıza yürekten teşekkür ediyorum.

Iqbal Kalla

 

 

demo

HEDEF

Sürdürülebilir Tarım

demo

4

Kıta

demo

12

Ülke

demo

2006

Kuruluş

demo

AMAÇ

Sağlıklı Toprak &
Yüksek Verim

demo

3

Ar & Ge Merkezi